GÁBINKA
 
 

 

Slunce ve Vahách

Člověk diplomatický, nestranný, přizpůsobivý, čestný, citlivý. Je to mistr v hledání kompromisů. Má vybrané a jemné chování. Miluje pořádek a spravedlnost. Při špatném postavení planet však může být i nerozhodný, náladový a pohodlný. Může být i snadno ovlivnitelný lichocením. Je upřímný, poctivý a slušný, v kolektivu velmi oblíbený. Ze všeho nejméně snáší neomalené chování. U lidí narozených v tomto znamení je výrazné estetické cítění, většinou také umělecké nadání a je lhostejné, pro které z oborů umělecké činnosti se rozhodnou. Jsou šikovní, pilní, inteligentní a podnikaví. Jedná se s nimi příjemně. Vrhají se do díla s nadšením, pokud shledají, že jde o zajímavý a výnosný úkol. Jejich nároky jsou dost vysoké. Zdají se být pevní, ale za maskou stability zastírají své vnitřní nejistoty. Jsou zaměření na udržování souladu a rovnováhy. Někdy se chovají smířlivě jen proto, aby se vyhnuli nepříjemnostem. Vytříbenost tohoto znamení vyvolává touhu po kvalitě ve všech stránkách života. K jmění se obvykle dopracují poměrně snadno. Úspěchu můžou dosáhnout i jako umělci, módní návrháři či šperkáři.


Váhy

Živel: vzduch
Vládce: Venuše
Znamení: vzdušné, základní
Povaha: sangvinická
Šťastná léta: 30 - 37
Soulad se znamením: Blíženci, Vodnář
Kámen znamení: Smaragd, Topas
Kov: měď
Barva: vodově zelená
Šťastná čísla: 7, 49, 175, 1225
Šťastný den: středa
Šťastná květina: Pomněnka
Duchovní ochránce: Athéna


Numerologie podle data narození - Vibrační číslo: 6

Člověk velmi citově založený, mírumilovný, altruistický, často s uměleckým nadáním a se silným poutem k rodině. Miluje bezpečí rodiny, je to vyloženě domácí typ. Snaží se zcela bezelstně uplatnit svou lásku k bližnímu a starost o blaho všech. Je přitahován vším krásným a harmonickým, což mu propůjčuje značnou schopnost uměleckého sebevyjádření. Šestky bývají vyrovnanými osobami a jsou spojeny s rodinným štěstím, láskou a domovem. Jsou velmi spolehliví a důvěryhodní, ale mohou být i rovněž tvrdohlaví. Jejich planetou je Venuše a ta také řídí jejich oddanost v lásce. Jsou spíše romantici. Milují krásu, jsou obvykle atraktivní se schopností navázat přátelství. Protože nenávidí nesoulad, dokáží být zarputilí bojovníci.

Čínský horoskop - znamení Kůň


Koně mívají velkou sílu a vytrvalost. Jsou připraveni tvrdě si vydělávat na živobytí, někdy však chtějí příliš rychle uhánět kupředu. Občas se jim příčí jakákoli kontrola nebo vměšování do jejich záležitostí, mohou se proto jevit jako unáhlení nebo prchliví. Tato majestátní stvoření potřebují vybít svou fyzickou energii a mají v oblibě cestování. Konverzace je pro ně stimulující, rádi si povídají s přáteli. Přes svou čestnost mají koně štěstí ve finanční oblasti a dokáží své zisky také utratit. Dobře se oblékají a mnozí si pořizují nákladné šaty. Milují svět, ve kterém se stále něco děje. Mají svůj rozum a umí přesně odhadnou, jak zacházet s penězi a se vším, čeho dosáhli. Jsou schopní a úkolu, který je baví, dají víc, než je třeba. Kdo chce s Koněm vyjít, musí věřit jeho schopnostem a také tomu, že dodrží co slíbil. Předepsat mu pracovní dobu nebo postupy by poškodilo obě strany i výsledek. Kůň se umí zaměřit na své cíle a na své štěstí. Je příjemným a hovorným společníkem. Jsou to lidé náhlých nápadů a bystrých reakcí, kteří stihnou několik akcí najednou a zvládají je bez problémů. Přes prudkost své povahy řeší své problémy mírumilovně a s nadhledem

 

 

© La Casa 2002